Witamy w Welcome!

Idea powstania Szkoły Języków Obcych Welcome zrodziła się z chęci stworzenia komfortowego, przyjaznego miejsca, gdzie dzieci, młodzież
i dorośli bezstresowo, w serdecznej atmosferze mogą  rozwijać swoje umiejętności z zakresu języków obcych. Od początku  działalności w 2007 roku dokładamy starań, by nauka w naszej szkole przynosiła jak najlepsze efekty. Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach językowych
i z powodzeniem  zdają egzaminy gimnazjalne, maturalne, a pracownicy firm egzaminy z języka branżowego. Szczególnie cieszą nas  umiejętności naszych kursantów pozwalające na swobodną konwersację  w języku obcym. To przekonuje nas, że  dbałość o każdy detal w procesie dydaktycznym ma sens.
Naszą kadrę stanowią doświadczeni  lektorzy z odpowiednimi kwalifikacjami, którzy  swój zawód wykonują z pasją i zaangażowaniem. Na kursach w Welcome polecamy podręczniki renomowanych wydawnictw, które opracowują najlepsi metodycy na świecie. Na bieżąco monitorujemy postępy w nauce uczestników kursów, dostosowujemy programy do ich potrzeb, możliwości i wieku oraz opracowujemy semestralne, rzetelne raporty o poziomie zaawansowania językowego.
Ucząc języka obcego uczymy wszystkich sprawności językowych, szczególny nacisk kładziemy na komunikację.
Naszych najmłodszych uczniów chcemy zaprzyjaźnić z językiem obcym w sposób naturalny i spontaniczny, by w przyszłości stał się ich ulubionym przedmiotem i instrumentem do poznawania świata.

MISJA SZKOŁY

Misją szkoły jest przekonanie naszych studentów, że nauka języków obcych nie musi być żmudną i mozolną pracą, lecz fantastyczną przygodą rozwijającą umiejętności językowe i pozwalającą poznać kultury różnych narodów.